Cześć! Mam na imię Kamila.

Pomysł na stworzenie marki Hunny Badger zrodził się z pasji do podróży oraz urządzania wnętrz. Stąd też wzięła się moja fascynacja plakatami. Oddaję w nich swoje wspomnienia, emocje i radość płynącą z odkrywania nowych miejsc na mapie Polski i reszty świata.

Jestem przekonana, że plakaty potrafią nie tylko ożywić każde wnętrze, ale również dodać mu charakteru. To świetny sposób, aby w najbliższym nam otoczeniu wyrazić swoje pasje, zainteresowania i poczuć się jak u siebie.

Moje plakaty kupujesz ekspresowo – w formie cyfrowej. Nie płacisz za przesyłkę i koszty związane z zabezpieczeniem produktu w transporcie. Plakat możesz wydrukować jeszcze tego samego dnia!  Tylko od Ciebie zależy wielkość jego wydruku, wybór podłoża i koszt z tym związany.

Moja misją jest przemycanie moich plakatów do Waszych domów w sposób jak najbardziej przyjazny dla środowiska i Twojej kieszeni. Całym sercem propaguję ruch #zerowaste oraz #lesswaste. Nabywając moje plakaty w formie elektronicznej razem ze mną wspierasz tę piękną ideę. Dzięki temu moje plakaty są #ecofriendly!

Hunny Badger to nie tylko plakaty, to również autorskie wizualizacje wnętrz. Na co dzień, poza byciem w podróży, zajmuję się grafiką 3D i tworzę wizualizacje architektoniczne.

Serdecznie zapraszam do śledzenia mojego instagrama oraz facebooka!